World Vision – posjeta projekt menadžera iz Taiwana

U organizaciji  World Vision Bosne i Hercegovine našu školu posjetio je gosp.  Duke Fan Chiang , projekt manadžer iz daleke zemlje Taiwan.

U sklopu svoje posjete Bosni i Hercegovinu gdin. Duke je prisustvovao i prijemu u našoj školi koji je upriličen 19.11.2018.godine uz nastupe naših učenika, pjesmu, recital i igre iz folklorne tradicije.

Učenici i uposlenici škole su različitim aktivnostima poželjeli dobrodošlicu našim gostima. Čas hemije, geografije, kreativni kutak te radionica Kluba životnih vještina bile su mjesta gdje je gosp. Duke razgovarao s učenicima i nastavnicima.

Ovom posjetom je još jednom potvrđena saradnja s World Vision organizacijom koja na različite načine pospješuje i pomaže odgojno- obrazovne procese u našoj školi.