Sretno, đaci: Danas je prvi dan škole

Danas 2. septembra u svim osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo počela je nova školska 2019/2020. godina.

Dragi učenici, nadamo se da ste imali dovoljno vremena da se odmorite i da je ljetni raspust iskorišten maksimalno, na način kako ste vi to isplanirali. Dok ste se vi odmarali, u školi su izvršene sve neophodne pripreme, tako da je sve spremno za prvo školsko zvono, koje će se oglasiti danas, u ponedjeljak, 2. septembra.

Prijem prvačića upriličen je u OŠ “Srednje”. U centralnoj i u područnim školama u Kamenici, Gajevima i Dragoradima upisano je ukupno 28 novih đaka. Dobrodošlicu uz podjelu ruksaka i opreme poželjeli su učitelji i direktor škole Refik Kurtović. Svima želimo najveći uspjeh i sreću!