Nagrada za inovativne nastavnike 2018.

U Narodnom pozorištu u Sarajevu održana je svečanost dodjeljivanja nagrada za najinovativnije nastavnike za 2018. godinu. Cilj dodjele godišnje nagrade je prepoznati i promovisati one pojedince koji daju nemjerljiv doprinos razvoju odgoja i obrazovanja, predane i posvećene profesionalce koji svaki dan u vrtiću ili školi pretvaraju u čarobnu avanturu učenja i otkrivanja.

Ovo je jedna u nizu aktivnosti osmišljenih sa ciljem promovisanja važnosti nastavničke profesije, i njene uloge u razvoju društva i svih drugih profesija.

Našu školu predstavljao je Mahir Mališević, nastavnik geografije. Nominovan je među deset najboljih u kategoriji predmetnih nastavnika. Predstavio se sa projektom “Upotreba povećane realnosti u nastavi”.