DAN ŠKOLE – poziv

Dragi učenici i nastavnici, s obzirom na prilike u kojima se trenutno nalazimo nismo u mogućnosti obilježiti rođendan naše škole koji se već duži niz godina obilježava 30.aprila.
U saradnji sa stručnom službom škole, Nastavničkim vijećem i direktoricom Dženitom Čehajić  – Kulo, došli smo na ideju da ovogodišnji Dan škole obilježimo na poseban način.
Dakle, pozivamo sve naše učenike i nastavnike koji žele učestvovati da u okviru teme “Moja škola” nacrtaju likovni rad, napišu stih ili literarni sastav , snime videoklip, pripreme prezentaciju , i sl. koje ćemo na dan, 30.4.2020. godine objaviti na FB i web stranici škole.
Potrebno je da svi zainteresirani učesnici pošalju svoje materijale na email adresu ossrednjekomisijazakjd@gmail.com do 20.4.2020.godine.
Radovi trebaju sadržavati :
Naziv
Ime autora
Razred i odjeljenje
( U emailu, također, navesti navedene podatke)
Nadam se da ćete se odazvati u što većem broju i da ćemo uistinu imati izuzetnu online priredbu u povodu rođendana naše škole.
Očekujemo vaše radove.
Komisija za kulturno javnu-djelatnost škole